Μαθητές από την <<Ομάδα εθελοντισμού>> του ΕΠΑ.Λ. Αιγινίου, αφηγούνται παραμύθια σε μικρούς (αλλά και μεγάλους), στο πλαίσιο της συμμετοχής του σχολείου στις Χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις στην αυλή του Άι Βασίλη, στο Αιγίνιο.

Μαθητές του τομέα Γεωπονίας, διασκεδάζουν τους μικρούς επισκέπτες, στο πλαίσιο της συμμετοχής του σχολείου στις Χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις στην αυλή του Άι Βασίλη, στο Αιγίνιο.

Ηλεκτρολογικές κατασκευές και αυτοματισμοί του τομέα Ηλεκτρολογίας, που επιδεικνύονται στην αυλή του Άι Βασίλη, στο πλαίσιο της συμμετοχής του σχολείου στις Χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις στην αυλή του Άι Βασίλη, στο Αιγίνιο.

Μαθητές  του τμήματος Βρεφονηπιοκομίας επί τω έργω, στο πλαίσιο της συμμετοχής του σχολείου στις Χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις στην αυλή του Άι Βασίλη, στο Αιγίνιο.

Η εθελοντική ομάδα του ΕΠΑ.Λ. Αιγινίου, αποκλειστικώς <<υπεύθυνη>> για το φετινό στόλισμα όλης της Αυλής του Άι Βασίλη, στο Αιγίνιο.

Καπάκι το καπάκι αγοράζεται ένα καροτσάκι… Στο ΕΠΑ.Λ. Αιγινίου δεν το ξεχνάμε